Hlášení městského rozhlasu ze dne 27. 12. 2019

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Městský úřad Žďár nad Sázavou informuje, že dne 31. prosince 2019 bude pro veřejnost uzavřen.

Dále Vás upozorňujeme, že s účinností od 1. ledna 2020 dochází ke změně provozní doby Městského úřadu, kdy bude úřad pro veřejnost otevřen denně od 7:30 hodin.

Město Žďár nad Sázavou zve všechny obyvatele na novoroční ohňostroj ve středu 1. ledna 2020. Program již tradičně začne v 17:30 na náměstí Republiky projevy zástupců města a vystoupení pěveckého sboru Svatopluk. Po pěveckém vystoupení začne samotný ohňostroj. Na akci si budete moci dát horký čaj. Pokud budete mít možnost, přineste si vlastní hrneček. Více informací naleznete na webu a facebooku města.

Dále Vás informujeme, že v důsledku uzavírky silnice I/37 v úseku od křižovatky u Komerční banky po křižovatku u Conventu budou z důvodu konání novoročního ohňostroje 1. ledna 2020 od 17:15 do 18:30 hodin zrušeny zastávky Horní a Havlíčkovo náměstí. Opatření se týká linky MHD č. 2. Dále upozorňujeme návštěvníky, že od 17:45 hodin bude uzavřena horní část náměstí Republiky včetně přilehlých chodníků.

Odbor komunálních služeb informuje, že dochází k časovým posunům některých spojů MHD. Bližší informace jsou zveřejněny na webových stránkách města.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že od 21. prosince 2019 jsou linky č. 3 a 6 vedeny v původní trase, tj. s obsluhou zastávek Nádražní a Dagmarky.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto týdne předány následující nálezy: kočárek. Úplný seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři finančního odboru v 1. patře městského úřadu, dveře č. 35.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Kino Vysočina Vás zve v neděli 29. prosince 2019 v 17:30 hodin na film „Šťastný nový rok“

 

KONEC HLÁŠENÍ