Hlášení městského rozhlasu ze dne 27.03.2024

zveřejněno: 27. 3. 2024

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu.

 

Z ÚŘADU:

Odbor komunálních služeb oznamuje, že v souvislosti s prodloužením úplné uzavírky části ulice Husova platí následující změny ve vedení MHD, nejpozději do pátku 5. dubna 2024 včetně: zrušeny jsou zastávky MHD Nádražní a Dagmarky, náhradní zastávky jsou Strojírenská u Hajčmanů a Strojírenská u mostu. Děkujeme za pochopení.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány: mobilní telefon + pouzdro se šipkami, svazek klíčů. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry informuje návštěvníky o změně půjčovní doby během rekonstrukce. Otevřeno je v pondělí od 13 do 18 a ve středu a v pátek od 9 do 18 h.

Senior point knihovna zve seniory ve čtvrtek 28. 3. v 16 h do Čechova domu na Čaj o páté. Setkání bude provoněné bylinkami – je připraveno povídání s Hanou Urbánkovou z rodinné farmy Sedmikráska.

Knihovna Matěje Josefa Sychry vás zve na výstavu Cesty v nás. Tato netradiční výstava propojující fotografie Milana Šustra s básněmi Ivany Petrové, probíhá po celý březen a duben v Čechově domě.

Regionální muzeum na Tvrzi zve na interaktivní výstavu Divy fyziky. Výstava potrvá do 31. března. Expozice návštěvníkům hravou formou přiblíží přírodní vědy. Chybět nebude velký krasohled, laserové bludiště nebo optické klamy. Více informací a otevírací dobu najdete na webových stránkách muzea.

Knihovna Matěje Josefa Sychry pořádá další setkání Čtenářského klubu, které se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna od 16.30 h v půjčovně knihovny.
Dubnové téma: Literatura našich sousedů.

Senior point knihovna ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou pořádá Zdravotní monitoring, který proběhne v pátek 5. 4. 2024 od 9:00 do 10:00 v Ateliéru U Sychry v Čechově domě.

 

KONEC HLÁŠENÍ