Hlášení městského rozhlasu ze dne 5. 1. 2022

zveřejněno: 6. 1. 2022

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu

 

Z ÚŘADU:

Na základě milostivého léta se fyzickým osobám, které mají dluh vůči obci, kraji, státu, zdravotní pojišťovně, dopravnímu podniku apod. vymáhaný soudním exekutorem, naskýtá šance splnit svůj dluh zjednodušeným a hlavně finančně výrazně méně nákladným způsobem. Podrobnosti, jak milostivé léto uplatnit najdete na webu města. Dotazy směřujte na informační linku 770 600 800, nebo navštivte kancelář Člověka v tísni na městském úřadě, případně Občanskou poradnu Žďár.

Mobilní očkování bez registrace ve Žďáře nad Sázavou proběhne v úterý 11. ledna ve Sportovní hale na Bouchalkách, Jungmanova 1495/8 v době od 10 do 17 hodin jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson pro osoby starší 18 let. Podány budou i třetí posilující dávky Pfizer/BioNTech. S sebou je třeba mít občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny, veškerou administrativu zařídí pracovníci mobilního očkovacího týmu. Více informací na www.ockovanivysocina.cz.   

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad Žďár nad Sázavou, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byl předán čip. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

---

 

VÝLUKY:   

---

 

KONEC HLÁŠENÍ