Hlášení městského rozhlasu ze dne 9. 1. 2019

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu. Přejeme Vám příjemný poslech.

 

Z ÚŘADU:

Město Žďár nad Sázavou Vás zve dnes 9. ledna 2019 od 18:00 hodin na setkání s občany na téma „Koncepce bydlení ve Žďáře nad Sázavou“, které se uskuteční v zasedací místnosti Zastupitelstva města na městském úřadě.

Upozorňujeme, že vzhledem ke stávajícím klimatickým podmínkám nebude možno zajistit vývoz komunálního odpadu v obvyklém harmonogramu. Pokud tedy nebudou nádoby vyvezeny, budou při dalším vývozu mimořádně odvezeny i pytle, které budou v blízkosti popelnic. Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme na možné nebezpečí přemnožení kůrovců v lesích a tím vzniku škod na lese. Vyzýváme vlastníky lesů k neprodlenému prověření stavu jejich lesů. Bližší informace naleznete na úřední desce města.

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

---

 

VÝLUKY:

---

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu tohoto a minulého týdne předány následující nálezy: svazek klíčů, dětská láhev, mobilní telefon a chytrý náramek. Seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. č. 566 688 146 nebo osobně v kanceláři č. 35, 1. patro.

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Kino Vysočina Vás zve v pátek 11. ledna 2019 od 17:00 hodin na českou dramatickou komedii „Cena za štěstí“.

 

KONEC HLÁŠENÍ