Služba e-UtilityReport vylepšuje ovládání i mapy

V rámci zlepšování uživatelského komfortu služby e-UtilityReport provozovatel služby provedl řadu vylepšení. Služba e-UtilityReport nabízí nové prostředí pro práci s mapou a řadu dalších novinek. Cílem inovací bylo uspokojení především požadavků žadatelů – stavebníků. Zásadním způsobem byl přepracován způsob vyhledávání adres. Systém nyní automaticky „našeptává" nejvhodnější výsledky zadané adresy.

Věříme, že orientaci ulehčí i nová mapová vrstva leteckých snímků vysoké kvality a také základní mapy v širokém rozsahu měřítek. Úpravou prošel i způsob zákresu zájmového území (polygonu) a samozřejmostí je ovládání pohybu v mapě pomocí myši.

e-UtilityReport pomáhá stavebníkům

Služba e-UtilityReport je pro žadatele elegantní, rychlý a především bezplatný způsob, jak může stavebník podat žádost o vyjádření správcům inženýrských sítí tak, aby nikdo nebyl opomenut a aby žádosti jednotlivým správcům nebyly odesílány nadbytečně. K podání žádosti postačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč. Ovládání aplikace je jednoduché, intuitivní a doplněno nápovědou pro jednotlivé kroky. Více informací o službě a dalších připojených městech se dozvíte na http://cz.mawis.eu/mu-zdarns/ nebo http://cz.mawis.eu/reference-mesta/.

Ukázka nového vzhledu mapového okna služby e-UtilityReport

Ukázka nového vzhledu mapového okna služby e-UtilityReport

Vaše dotazy a připomínky prosím směřujte na Zákaznické centrum provozovatele služby (Hrdlička spol. s.r.o.):

Tel.: +420 251 618 458
e-mail: info@mawis.eu