Na Farských humnech se dnes objevila tajemná sportovní bedýnka!

zveřejněno: 2. 7. 2015

2. července 2015

Sportovní vybavení zde volně k zapůjčení! Tento nápis si od dnešního dne mohou občané přečíst na bedně se sportovním vybavením umístěné na Farských humnech. Vedení města se před několika týdny rozhodlo oživit park na Farských humnech umístěním několika herních prvků pro děti. Nyní přibylo vyžití i pro ostatní věkové kategorie.

Chcete si zahrát fotbal, volejbal, frisbee, badminton nebo líný tenis? Vybavení si na Farských humnech můžete zapůjčit zdarma. „Míče a ostatní vybavení, by mělo sloužit nám všem, proto jej prosím vracejte zpět do k tomu určené bedny, která ho uchrání před deštěm,“ sdělil starosta města Zdeněk Navrátil, který umístění první volně přístupné sportovní půjčovny vymyslel.

Využijte tedy i vy nové možnosti a dopřejte si trochu sportu a relaxace v parku v centru našeho města. Řídíme se zde ale jedním heslem: „Půjč si, co chceš, hraj, co chceš, ale neodnášej vybavení domů. Choď si sem užít volné chvíle s přáteli, ale nekaž tu možnost ostatním, a vždy vybavení vrať zpět do této bedny.“  I tento nápis občané na bedně se sportovními pomůckami najdou.

V případě, že máte doma nějaké sportovní vybavení, které již nevyužíváte, přineste ho na Farská humna, třeba ještě ostatním dobře poslouží. Vedení města doufá, že park v létě ožije, přispět by k tomu mělo i letní kino, které bude na Farských humnech promítat v termínu od 28. července do 31. července 2015.

Prožijte léto aktivně a sportujte na Farských humnech!