Zaostřeno na Žďár 2017

zveřejněno: 3. 8. 2017
VIII. Zaostřeno na městskou architekturu

Fotografické klání Zaostřeno na Žďár 2017 pokračuje

Stejně jako v loňském roce probíhá i letošní ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Žďár 2017. Soutěžní snímky můžete opět zasílat ve formátu JPG v co nejvyšší kvalitě na e-mailovou adresu zaostrenona@zdarns.cz. Do předmětu e-mailu uveďte Zaostřeno na Žďár 2017 a příslušný měsíc.  V emailu uveďte i celé jméno autora zaslané fotografie, adresu a telefonní kontakt. Zasláním snímku do soutěže poskytujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů a zveřejněním fotografie ve Žďárském zpravodaji, na facebookovém profilu města a na webových stránkách města. Více informací o soutěži, fotografická témata na celý rok a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách města www.zdarns.cz. V případě potřeby zasílejte své dotazy na e-mail zaostrenona@zdarns.cz.   

 

VIII. Zaostřeno na městskou architekturu
(zasílejte do 31. srpna 2017) - PRODLOUŽENO

Fotografie na soutěžní téma Městská architektura zasílejte do 31. srpna 2017 na e-mailovou adresu zaostrenona@zdarns.cz. Do předmětu e-mailu uveďte Zaostřeno na Žďár 2017. V e-mailu uveďte i celé jméno autora zaslané fotografie, adresu a telefonní kontakt. Zasláním snímku do soutěže poskytujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů a zveřejněním fotografie ve Žďárském zpravodaji, na facebookovém profilu města a na webových stránkách města. Více informací, fotografická témata na celý rok a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách města www.zdarns.cz. V případě potřeby zasílejte své dotazy na e-mail: zaostrenona@zdarns.cz.

 

Na měsíc září jsme pro vás vypsali téma Zaostřeno na cestování. Více informací naleznete na webu města a v dalším vydání Žďárského zpravodaje. Fotografie z cest nám zasílejte do 10. září 2017.