Záznam ze setkání s občany na téma "Nádražní ulice"

zveřejněno: 18. 6. 2015
ze dne 3. 6. 2015

Ve středu 3. června 2015 proběhlo od 17.00 hodin ve velké zasedací místnosti městského úřadu další setkání s občany. Tentokrát na téma Nádražní ulice a plánování její budoucnosti. Setkání se zúčastnili starosta města Zdeněk Navrátil, místostarosta Josef Klement, vedoucí odboru rozvoje a územního plánování Irena Škodová, historik Regionálního muzea ve Žďáře nad Sázavou Miloslav Lopaur a architekt Martin Zezula společně s Romanem Bukáčkem.

V červnovém vydání Žďárského zpravodaje a na webu města Žďáru nad Sázavou naleznete dotazník (web od 22. 6. 2015), vztahující se taktéž k problematice Nádražní ulice, který můžete vyplněný odevzdávat až do konce července 2015, a to hned na několika místech ve městě: poliklinika, městský úřad, Relaxační centrum a on-line na webu města www.zdarns.cz.

Všichni jste rovněž srdečně zváni na komentovanou prohlídku Nádražní ulice se závěrečnou diskuzí a sběrem námětů na Staré radnici. Tato společná procházka s historickým výkladem proběhne v úterý 23. 6. 2015 od 17.00 hodin. Start procházky je před budovou na nádraží.

Těšíme se na Vaši účast, Váš názor je pro nás důležitý.

 

Ostatní záznamy ze setkání s občany naleznete ZDE.