Odpověď jednotlivá

29. 12. 2017
Předmět: MHD v sobotu ráno
Dotaz: Posílám ještě jednou dotaz, který se vám ztratil. Co jsem si přečetl ohlasy lidí, kteří se odpovědi nedočkali, jsem si naštěstí svůj dotaz uložil. ......Jak máme jezdit o víkendech ze ZR 2 na ranní směnu podniků, když se tam nedostaneme, protože nic nejezdí? A proč o víkendech bude proti dnešním jízdním řádům v novoročních jízdních řádech toho jezdit pro ZR 2 přibližně polovina? Copak lidi ze ZR 2 o víkendech MHD nejezdí?
Odpověď (odbor komunálních služeb):
Vážený pane,
odpovídáme na všechny dotazy, které splňují podmínky zveřejnění v dotazovně. Prostřednictvím dotazovny byl na odbor komunálních služeb doručen pod stejným jménem jako je zaslán tento Váš dotaz pouze jeden předchozí dotaz, na který jsme již odpověděli:
http://www.zdarns.cz/online-sluzby/dotazy-a-namety/odpoved-jednotliva?id=6540
Návrh linek a jízdních řádů MHD je kompromisem v rámci zadaného rozsahu. Bohužel nelze uspokojit všechny potřeby cestujících, záměrem bylo v daných limitech uspokojit co nejvíce potřeb přepravy z celého města. Jízdní řády žďárské MHD, ve kterých lze zadáním příslušných zastávek a požadovaných časů přepravy vyhledat přímo konkrétní Vám vyhovující spojení, jsou přístupné na internetu v systému IDOS: https://jizdnirady.idnes.cz/zdarnadsazavou/spojeni/

S pozdravem
Ing. Dana Wurzelová
vedoucí odboru komunálních služeb